CHRİSTİANO RONALDO STYLE⚽🏆🌠

1e0ab1ad4a93d92e18ba3e9e71fccf3b.jpgTHERE İS ONE WHO IS AMAZED AT THE WORLD -CHRISTIANO RONALDO.IT IS ALWAYS IN THE CENTER OF THE WORLD WITH PROPER BODY STRUCTURE,PRAFISHONAL PLAY AND ITS AWARDS.

AS AN ATHLETE,HAS BEEN REPLACED BY HER OWN STYLE IN FASHION WITH AD CAMPAIGNS,PRESENTATIONS,     WEARING SPORTSWEAR.THE RONALDO PROTECTS THE STYLE OF THE SUIT WEARING AND MAKES.IT A PLEASURE TO EVERYONE IN A VERY LUXURIOUS  LOOK.

THE MOST BEAUTIFUL FOOTBALL TEAM IN THE WORLD IS REAL MADRID’S  WHITE-COLORED FOOTBALL SHIRT. 0bbf1e2609cef6547444e3a2dff3f811.jpgHE IS A GOOD FATHER AND  PHILANTHROPIST  WHO HELPS OTHER PEOPLE AND CHILDREN IN NEED.IS A VERY BEAUTIFUL EXAMPLE OF HUMANITY.2f4071804c3c30701da91e1fec5ce434.jpgTHE HAS A SPORTS CAR HOBBY.HE LIKES TO WEAR AN ACCESSORY,WHICH I THINK IS VERY GOOD FOR HIM,ESPECIALLY EARRINGS.

DÜNYANIN HARYRAN KALDIĞI BİRİ VAR-CHRİSTİANO RONALDO.DÜZGÜN FİZİK YAPISI ,PRAFİSONAL OYUNCULUĞU,ALDIĞI ÖDÜLLERİ İLE DAİMA DÜNYANIN DİKKAT MERKEZİ.

.BİR SPORCU OLARAK REKLAM KAMPANYALARINDA,ÖDÜL TÖRENLERİNDE,MAÇLARDA GİYİNDİYİ KİYAFETLER MODADA ÖZ YERİNİ ALMIŞTIR.RONALDO SPOR STİLİNİ GİYİNDİYİ TAKIM ELBİSELERİNDE BİLE KORUYOR,KOMBİNE YAPIYOR VE ÇOK ŞIK BİR GÖRÜNÜMDE HER KESİN BEYENİSİ OLUYOR.

ONA EN GÜZEL YAKIŞAN FUTBOL FORMASI REAL  MADRİDİN BEYAZ FUTBOL FORMASIDIR.O İYİ BİR BABA VE DAİMA YARDIMA İHTİYACI OLAN ÜLKERİN ÇOCUK VE İNSANLARINA YARDIM YAPIYOR.VE ÇOK GÜZEL BİR İNSANLIK ÖRNEYİ.SPOR ARABA HOBBİSİ VAR.GİYİNDİYİ MODEL KİYAFETLER İLE UYUMLU OLUYOR.

RONALDO AKSESUAR TAKMAYI SEVİYOR,BU DA BENCE ONA ÇOK YAKIŞIYOR.ONA EN ÇOK YAKIŞAN TAŞ KÜPEDİR.

Advertisements

One comment

Bir cavab yazın

Sistemə daxil olmaq üçün məlumatlarınızı daxil edin və ya ikonlardan birinə tıklayın:

WordPress.com Loqosu

WordPress.com hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Google+ foto

Google+ hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Twitter rəsmi

Twitter hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

Facebook fotosu

Facebook hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış /  Dəyişdir )

%s qoşulma